نسخه چاپي ارسال به دوستنماینده ولی فقیه کاشان در دیدار با دست اندرکاران کنگره مغز و اعصاب

نماینده ولی فقیه کاشان در دیدار با دست اندرکاران کنگره بین المللی مغز و اعصاب گفت: اسلام در پزشکی حرف های زیادی برای گفتن دارد.

آیت الله نمازی، به اهمیت پیشرفت‌های پزشکی در کشور اشاره و تصریح کرد: پیشرفت‌های پزشکی کشور در دوران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همه را شگفت زده کرده است.

وی افزود: تمام احکام فقهی را می‌توانند در لابراتور‌ها آزمایش کنند و امروز وقت و زمان آن رسیده است که احکام فقهی را آزمایش کنند.

آیت الله نمازی در ادامه، بر معرفی شخصیت‌ها علمی، دینی و سیاسی در کنگره بین المللی مغز و اعصاب در کاشان تأکید کرد و اظهار داشت: کنگره دارای دو بخش تخصصی و فنی است، اما نیاز به یک بخش سومی با عنوان معرفی شخصیت‌ها علمی، دینی و سیاسی دارد.

وی معرفی شخصیت‌های همچون فیض کاشانی، محتشم کاشانی و ... به مهمانان کنگره را حائز اهمیت دانست و افزود: معرفی شخصیت امیرکبیر به عنوان یک مبارز ضد استکباری می‌تواند این شخصیت را بهتر به دنیا معرفی کند.

 دبیر علمی کنگره بین المللی مغز و اعصاب کاشان نیز در ادامه گفت: کنگره بین المللی سه روزه مغز و اعصاب در کاشان با حضور ۳۰۰ نفر جراح مغز و اعصاب از داخل کشور و جراحان ایرانی‌های مقیم کشور‌های خارجی به مدت سه روز از چهارشنبه اول آبان تا جمعه سوم آبان ماه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار می‌شود.

دکتر اسماعیل فخاریان، با اشاره به اینکه در این کنگره سه روز بیش از ۴۰ سخنرانی و تعدادی مقاله به صورت پوستر ارائه می‌شود، افزود: برگزاری این کنگره می‌تواند در توسعه دانشگاه علوم پزشکی کاشان و آشنایی با آثار علمی، تاریخی و فرهنگی، دینی، مذهبی، کاشان تأثیرداشته باشد.

وی، در ادامه از بازسازی و تجهیز سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی کاشان برای برگزاری هرچه بهتر این کنگره خبر داد و اظهار داشت: تبلیغات و اطلاع رسانی کنگره بین المللی سه روزه مغز و اعصاب در کاشان از ۱۵ مهر ماه آغاز خواهد شد.

دبیر  علمی کنگره بین المللی مغز و اعصاب کاشان، با اشاره به پیشرفت‌های جراحی مغزو اعصاب در کاشان و اهمیت برگزاری این کنگره در این شهرستان گفت: کاشان تنها شهرستان خارج از مرکز استان است که این کنگره برگزار می‌کند و حضور ۳۰۰جراح مغز و اعصاب در کاشان از اهمیت بالایی برای بخش پزشکی این شهرستان برخوردار است

٠٩:٤٩ - يکشنبه ١٤ مهر ١٣٩٨ / شماره : ٧٨ / تعداد نمایش : 1331

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1398/07/15 7:48
0
0
دكتر فخاريان يك انسان بزرگ و يك پزشك حاذق و با وجدان است كه حضور ايشان در شهر ما نعمت بزرگي است.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: