نسخه چاپي ارسال به دوست



پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

رئیس دانشگاه در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.

به گزارش وب دا، متن پیام دکتر سید علیرضا مروجی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایزد منان را سپاس می گوییم که توفیق عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در تقدیر مان قرار داد و فرصتی فراهم کرد تا با روزه داری در ماه تهذیب و تزکیه نفس دیگر بار، با یاری از درگاه مهر بی نهایتش به آرامش دست یابیم. خوشا آنان که در این ماه مبارک توشه ای از تقوا بر گرفتند و خانه آخرت خویش را آباد ساختند.

عید سعید فطر، تحفه خداوند متعال به مؤمنانی است که با روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته، پلیدی را از جان خود بیرون رانده و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده اند.

عید فطر، پاداش خداوند متعال به مؤمنان، روزه داران و شب زنده دارانی است که توفیق عبادت و بندگی در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در کارنامه اعمالشان به ثبت رسانده اند و به تهذیب و تزکیه نفس خود پرداختند.

بدون شک عید واقعى آن زمانی است که انسان رضاى خدا را به دست بیاورد و درون خود را اصلاح کند و این مسئله بر کسی پوشیده نیست که ماه رمضان و عید فطر هنگامی مبارک خواهد بود که مسلمانان بتوانند از این فرصت برای خودسازی و به وجود آوردن حیات طَیّبه در نفس خویش استفاده کنند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و استجابت دعاها، فرارسیدن این عید نورانی را که به حق عید بازگشت به فطرت زلال الهی و جشن تقوا و بندگی است، به تمامی مسلمین جهان به ویژه ملت عزیز ایران، مردم مومن و متدین منطقه و دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی این دانشگاه تبریک و تهنیت عرض نموده؛ از خداوند قادر متعال رستگاری، عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.

دکتر سید علیرضا مروجی
رئیس دانشگاه

١٣:٥٨ - شنبه ٣ خرداد ١٣٩٩ / شماره : ٦٢٧ / تعداد نمایش : 266

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: