نسخه چاپي ارسال به دوست


اطلاعیه شماره 2
اعلام زمان و مکان تحويل مدارك معرفی شدگان آزمون استخدامي مورخ 30/8/98

 پیرو اطلاعیه شماره 1 مورخ 23/10/98  كليه معرفی شدگان مرحله اول آزمون استخدام پيماني مورخ 30/8/98 طبق اعلام سازمان سنجش آموزش كشور در پورتال این دانشگاه ، مي بايست ضمن دريافت چك ليست مدارك مورد نياز از لينك زير ، نسبت به تكميل آن اقدام  و به همراه سایر مدارك مورد نياز در زمان و مکان تعیین شده  طبق جدول ذیل تحویل نمایند.


ردیف

زمان مراجعه

رشته شغلی

مکان

روز

تاریخ

ساعت

1

یکشنبه

98/10/29

8 الی 12

 

پرستار پزشک عمومی پزشک متخصص- کارشناس آزمایشگاه کارشناس پرتوشناسی-کارشناس تغذیه ماما- مددکار- کارشناس فناوری و اطلاعات سلامت- حسابدار –کارشناس امور اداری – کارشناس تحلیل گر سیستم

كاشان ميدان 15 خرداد ابتداي خيابان اباذر -  ستاد مركزي دانشگاه

2

دوشنبه

98/10/30

8 الی 11

کاردان و کارشناس فوریتهای پزشکی

بلوار قطب راوندي – بلوار پرستار – انتهاي بلوار انديشه –سالن تربيت بدني دانشگاه علوم پزشكي كاشان

 تذكرات مهم:

1-    اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول بر اساس اظهارات داوطلب در زمان ثبت نام و به میزان سه برابر برای بررسی مدارک اعلام گردیده و صورت اسامی نهایی برای انجام مصاحبه تخصصی ، منوط به بررسی و تایید صحت اطلاعات ثبت شده با مدارک و مستندات ارائه شده خواهد بود.

2-طبق مفاد آگهی منتشرشده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام نتایج نهایی منوط به بررسی مدارک و تایید اطلاعات اولیه داوطلب بوده و مسئولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی، برعهده شخص داوطلب می باشد و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب در آزمون محرز نگردد، اولویت وی کان لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان به ترتیب اولویتهای مقرر قانونی مندرج در آگهی، جهت بررسی مدارک توسط دانشگاه مربوطه دعوت بعمل خواهد آمد.

3- درخصوص داوطلبان رشته های شغلی کاردان و کارشناس فوریتهای پزشکی بررسی قد  و  وزن  و BMI همزمان با تحویل مدارک انجام خواهد شد .

 4-   بديهي است عدم تحویل  و یا تکمیل مدارك  موردنیازدر موعد مقرر، به منزله انصراف تلقی و اين دانشگاه هيچ گونه مسئوليت و تعهدی  درخصوص تحویل و بررسی مدارک در خارج از زمانهای مشخص شده را نخواهد داشت.    

5- لازم به ذکر است لیست نهایی  پذیرفته شدگان اولیه جهت شرکت در آزمون مصاحبه در رشته های شغلی مربوطه متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد گردید.

 6- ضمناً داوطلبان مي توانند در صورت هرگونه ابهام يا سوال با شماره 55443025 داخلي 219 تماس حاصل نمایند.

 

 

 

١٥:١٤ - سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨ / شماره : ٢٦٨ / تعداد نمایش : 1239

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: