نسخه چاپي ارسال به دوستبرگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج در واحدهای مختلف دانشگاه

مراسم گرامیداشت هفته بسیج دانشگاه در واحدهای مختلف دانشگاه برگزار شد.

به گزارش وب دا، در مراسمی که در تالار سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه با حضور رئیس مرکز بهداشت و معاون بهداشت دانشگاه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان و دیگر مدعوین برگزار شد، از بازنشستگان حوزه ستادی معاونت بهداشتی تجلیل شد.

دکتر مهدی دلاوری معاون بهداشتی دانشگاه در این مراسم، از همکاری و مجاهدت بسیجیان عزیز در کنترل کرونا و واکسیناسیون گروه های هدف تقدیر و تشکر کرد.

سرهنگ اکبری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان نیز، ضمن تشکر و عرض خسته نباشید به پرسنل بهداشت و درمان، بر اعلام آمادگی و همکاری مجموعه بسیج با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان در ریشه کنی کرونا و واکسیناسیون تمامی اقشار جامعه تاکید کرد.

این گزارش حاکیست: به همین مناسبت نشستی با حضور معاون سیاسی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان و مسئولین شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل در محل سالن شهید زاهدی این شبکه برگزار شد.

معاون سیاسی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان در این نشست تصریح کرد: امروز جایگاه بسیج به زمان و مکان و رده سازمانی منحصر نیست وهر کس در هر جایگاهی خدمت صادقانه کند، بسیجی است.

سرهنگ رحیمی افزود: با پایان جنگ، کار بسیج تمام نشد و این نهاد مردمی با حضور در مناطق جنگی، شروع به بازسازی و فعالیت‌های عمرانی نمود.

وی افزود: هر کجا که نیاز به خدمت‌ رسانی همگانی باشد، بسیج در صف اول قرار دارد. سیل، زلزله،‌ کمک‌های مومنانه و طی دو سال اخیر همزمان با شیوع کرونا نقش بسیج و بسیجی بیش از پیش در کنار مردم احساس شد.

سرهنگ رحیمی گفت: در نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا در کشور، بسیجیان پا به پای مدافعان سلامت برای حفظ سلامتی مردم با این ویروس جنگیدند.

قابل ذکر است این مراسم با همکاری پایگاه بسیج برادران امام سجاد(ع) و بسیج خواهران کوثر شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل برگزار شد.

١٤:٥٩ - يکشنبه ٧ آذر ١٤٠٠ / شماره : ٢٠١٣ / تعداد نمایش : 184

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: