نسخه چاپي ارسال به دوست


به مناسب گرامیداشت چهل و دومین سالگرد تاسیس بسیج؛
مراسم گرامیداشت هفته بسیج در دانشگاه برگزار شد

به مناسب گرامیداشت چهل و دومین سالگرد تاسیس بسیج، مراسم گرامیداشت هفته بسیج در دانشگاه به همت بسیج استادان و جامعه پزشکی، بسیج دانشجویی و بسیج کارمندی و با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی در مسجدبقیه الله دانشگاه برگزار گردید. 

آقای رمضان‌پور ، جانباز دفاع مقدس در این جلسه به ایراد سخنرانی پرداخت و با اشاره به نقش و رسالت بسیج در تمام عرصه‌های انقلاب، اظهار داشت: راه حل مشکلات موجود تفکر بسیجی و جهادی است. 

وی، به دستاوردهای انقلاب اسلامی نیز اشاره کرد و موضوع جهاد علمی را مساله ای پراهمیت دانست و در پایان خاطراتی از جبهه و جنگ و شهدای جنگ تحمیلی بیان کرد. 

 مدیر فرهنگی دانشگاه نیز به مناسبت هفته بسیج گفت: امروز بسیج حافظ انقلاب و خدمتگزار و دلسوز مردم است و توانسته در عرصه‌ها و برهه‌های مختلف انقلاب اسلامی از صدر تشکیل تا امروز در خدمت انقلاب و مردم باشد و در صحنه‌های گوناگون توانمندی و اثرگذاری خود را به نظام اسلامی و جامعه نشان داده است. 

محمد جهاندار افزود: اثرگذاری و اثر بخشی بسیج همواره در عرصه‌های مختلف انقلاب دیده شده است و بسیج یک تشکیلات برای جوانان و نوجوانان و همه آحاد مردم است تا مشکلات کشور و مردم را حل کند. 

 وی تصریح کرد: با بسیج می توان نیروهای خدمتگزار و تراز انقلاب اسلامی را تربیت کرد و بسیج  محدود نبوده است، این شجره طیبه در همه اموری که کشور نیاز به کمک داشته برای حفظ شأن انقلاب اسلامی خدمات بی‌دریغی ارائه می کند. 

وی ویژگیهای بارز شهدا را ایمان به ولایت و شجاعت، صداقت در کارها و خلوص دانست و گفت: ویژگیهای شهدا باعث شد آنان برای همیشه الگوی نسل های بعد باشند. 

١٤:٥٨ - يکشنبه ٧ آذر ١٤٠٠ / شماره : ٢٠١٢ / تعداد نمایش : 323

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: