نسخه چاپي ارسال به دوست


رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان عنوان کرد:
انجام فعالیت های مشترک بین دو دانشگاه جهت رفع مشکلات مردم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، بر انجام فعالیت های مشترک بین دو دانشگاه در زمینه های آموزشی، تحقیقات و فناوری، امور دانشجویی و فرهنگی، حوزه بهداشت و درمان و ... جهت رفع مشکلات مردم تاکید کرد.

به گزارش وب دا، دکتر سید علیرضا مروجی در نشست مشترک اعضای هیات رئیسه دانشگاه کاشان و دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: نگاه دانشگاه علوم پزشکی کاشان به این جلسات مشترک رفع مشکلات مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل و ارائه خدمات باکیفیت تر می باشد.

وی، در ادامه افزود: این نشست ها بعد از یکسال همفکری و همکاری های مشترک بین دو دانشگاه شروع شده و در این زمینه برنامه ریزی های خوبی صورت گرفته است.

دکتر مروجی اظهار امیدواری کرد: این همکاری های مشترک ادامه پیدا کند و نگاه مجموعه دانشگاه علوم پزشکی کاشان به صورت اقدام گذرا نمی باشد بلکه به حرکت و جریان مداوم تاکید دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان یادآور شد: شیوع ویروس کووید 19 نشان داد همان طور که همیشه بیان میشد 25 درصد سلامت در اختیار حوزه وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی است و مابقی آن نیارمند همکاری و تعامل سازمان های مرتبط و مردم است

وی، در ادامه به سابقه و موفقیت های دانشگاه کاشان در منطقه اشاره و تصریح کرد: دو اقدام میز آینده پژوهی و فرهنگ سرای دانشجو دو فعالیت بسیار خوب دانشگاه کاشان است که می تواند الگویی برای بقیه دانشگاه ها باشد.

شایان ذکر است: امضای تفاهم نامه های همکاری دانشگاه کاشان و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان، تفاهم نامه همکاری و بهره برداری متقابل از خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی و رونمایی از یک دستگاه ونتیلاتور از جمله برنامه های این نشست مشترک بود.

٠٨:١٨ - سه شنبه ٥ اسفند ١٣٩٩ / شماره : ١٤٦٨ / تعداد نمایش : 163

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: