نسخه چاپي ارسال به دوستپیام تسلیت رئیس دانشگاه به مناسبت درگذشت شهید مدافع سلامت و خدمت دکتر محمد زارع

بسم الله الرحمن الرحیم
(إِنّ اللّهَ اشتَرى مِنَ المُؤمِنینَ أَنفُسَهُم وَأَموالَهُم بِأَنَّ لَهُمُ الجَنّةَ...)سوره مبارکه التوبة آیه ۱۱۱
خداوند از مومنان، جانها و اموالشان را به  بهترین وجه می خرد و در برابرش بهشت را برای آنان متعهد می شود.

وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور
جناب آقای دکتر سعید نمکی


با سلام و عرض تسلیت
خوشا به حال آنانکه در عرصه خدمت به مردم و دستگیری و زدودن آلام و دردهای مردم، به مصداق(السابقون السابقون) عاشقانه گوی سبقت را از سایرین می ربایند ، تا ثابت کنند خدمت و جهاد در راه خداوند قادرمتعال، عرصه و میدان نمی شناسد.
خبرآسمانی شدن استاد پیشکسوت، چهره خدوم،خوشنام و مردم دار از جامعه باافتخار پزشکی کشور شهید دکتر محمّد زارع موجب تأثّر وتألّم فراوان اینجانب و همکاران محترم گردید. و حقیقتا دل همه ما را سوزاند .
شهید راه سلامت و خدمت دکتر محمّد زارع سالیان متمادی را با قبول مسئولیت¬هایی سنگین عاشقانه، صبورانه و با درایتی مثال زدنی به تمام معنی در راه خدمت به هم میهنان عزیز بویژه مردم شریف منطقه کاشان و آران و بیدگل و  درمان و پیگیری مداوای بیماران مبتلا به کروناویروس به جمع برادران شهیدش(شهید احمد و ماشاالله زارع) پیوست و شهد شیرین شهادت را نوشید و اسوه خدمت شد.
 چهره شاخص خدمت و محبوب جامعه سلامت کشور در دستگیری به محرومان و معامله بی دغدغه با خداوند متعال چیزی کم نگذاشت و همواره در این مسیر در خط مقدم بود و شهادت زیبنده او. چراکه خداوند همواره  چنین افراد شایسته ای را به طور ویژه مورد لطف و عنایت خود قرار داده و بهای آن را متعهد می شود. وجود چنین افراد مخلص و از جان گذشته، قطعا وظیفه ما را در خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سنگین و سنگین تر می کند.
اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی کاشان ضمن عرض تسلیت و تبریک آسمانی شدن شهید راه سلامت و خدمت، دکتر محمّد زارع به محضر جنابعالی، جامعه قدرشناس پزشکی کشور، خانواده معزّز و شهیدپرور ایشان، غفران و رضوان الهی را برای آن عزیز آرام گرفته در بهشت برین، صبر و اجر صابران را برای بازماندگان طلب می نمایم.
همواره یاد و خاطره این پزشک خوشنام وخوش عاقبت در یاد ما ماندگارخواهد بود.

١٥:٣٦ - يکشنبه ٢٧ مهر ١٣٩٩ / شماره : ١٠٤٩ / تعداد نمایش : 590

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: