جلسه بررسی روند انتقال بیماران حاد تنفسی به بیمارستان نقوی برگزار شد
جلسه بررسی روند انتخاب و انتقال بیماران حاد تنفسی به بیمارستان نقوی با حضور معاون درمان، مدیر پرستاری، رئیس و مدیر بیمارستان نقوی، کارشناس دفتر فنی و مدیر توسعه نیروی انسانی دانشگاه روز سه شنبه مورخ 21/5/1399 در معاونت درمان برگزار شد.
 ١٠:٢٦ - چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیانیه مشترک وزرای بهداشت و علوم در خصوص کنکور سراسری/ کنکور در تاریخ مصوب قبلی برگزار می شود
وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علوم، تحقیقات و فناوری در بیانیه مشترکی با اشاره به عدم تایید تغییر تاریخ برگزاری آزمون سراسری از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، یادآور شدند که این آزمون با همکاری استانداران، مراکز آموزشی، فرهنگی، ورزشی، نظامی و انتظامی در تاریخ قبلی یعنی 29 مرداد تا یک شهریور، برگزار می شود.
 ١٠:٢٤ - چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
درخصوص ویروس کووید19 عنوان شد:
هر ادعای درمانی باید از مسیر کارآزمایی بالینی بگذرد
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: هر ادعای درمانی باید از مسیر کارآزمایی بالینی بگذرد.
 ١٠:٢٣ - چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه شماره 2
فراخوان جذب نیروی شرکتی برای واحدهای تابعه دانشگاه
پيرو اطلاعیه مورخ 99/5/13 و با توجه به اتمام مهلت ثبت نام آزمون جذب نیروی شرکتی و باعنایت درخواست مكرر متقاضیان ، مهلت زمانی 99/5/22 الي 5/24/ 99 جهت ثبت نام متقاضیان جدید و امکان اصلاح و ويرايش اطلاعات برای متقاضیان ثبت نام شده در نظر گرفته شده است.
 ٢٠:٠٥ - سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
کمیسیون ماده 20 دانشگاه برگزار شد
کمیسیون ماده 20 دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه، معاون درمان و کارشناسان ستادی روز دوشنبه 20/5/99 برگزار شد.
 ١٤:٣١ - سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از تعدادی هیئات مذهبی در راستای برگزاری مراسم عزاداری محرم طبق پروتکل های بهداشتی و پیوستن به پویش نذر سلامت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از هیئات مذهبی حیدری درب فین، فرهنگی مذهبی طوق شیخ رضا، شاهزاده حضرت علی اصغر (ع)، حضرت ابوالفضل (ع) (مسجد جامع)، انصار ابوالفضل خیابان آیت الله یثربی، مسجد و حسینیه زینبیه، محبان اهل بیت علیهم السلام کاشان و محبان الحسین استرک، در راستای برگزاری مراسم عزاداری محرم با حفظ پروتکل‌های بهداشتی و شرکت در پویش نذر سلامت تقدیر کرد.
 ١٣:٢٨ - سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص برگزاری کنکور سراسری
روز دوشنبه 99/5/20 در نشستی با حضور روسای محترم کمیسیون های آموزش و تحقیقات، بهداشت و درمان و تنی چند از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و وزرای محترم علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس سازمان سنجش آموزش کشور موضوع ارزیابی قابلیت های اعمال پروتکل های بهداشتی در برگزاری آزمون های سراسری ورود به دانشگاه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 ١٢:٥٨ - سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت عید غدیر
رئیس دانشگاه در پیامی عید غدیر خم را به همه مسلمانان، مخصوصا کلیه مدیران، کارکنان، اساتید دانشگاه و نیز مردم شریف منطقه تبریک و تهنیت گفت.
 ٠٨:٢٣ - يکشنبه ١٩ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت روز خبرنگار
رئیس دانشگاه در پیامی 17 مرداد، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و مطبوعات و خبرنگاران به خصوص خبرنگاران حوزه سلامت تبریک گفت.
 ٠٨:٠٧ - يکشنبه ١٩ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست رئیس دانشگاه با همکاران مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی
نشست رئیس دانشگاه با همکاران پر تلاش مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی با حضور معاون درمان و جمعی از مدیران درمان در روز چهارشنبه 15/5/99 در سالن شهدای ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.
 ٢٢:٣٤ - چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>